Edukacja i partnerstwo bez barier

W Przedszkolu Integracyjnym nr 89 im. Juliana Tuwima we Wrocławiu realizowany był projekt "EDUKACJA I PARTNERSTWO BEZ BARIER – upowszechnienie i zapewnienie wysokiej jakości edukacji przedszkolnej poprzez utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego, organizację dodatkowych zajęć edukacyjnych dla dzieci oraz podnoszenie kwalifikacji nauczycieli w 16 wybranych placówkach na terenie WrOF (Wrocław, Kobierzyce, Sobótka, Miękinia, Oborniki Śląskie i Długołęka)”. Projekt realizowany był od 1 lipca 2016 roku do 30 kwietnia 2018 roku. Szczegóły realizacji projektu znajdują się pod poniższym linkiem:

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nasza placówka brała udział w projekcie "EDUKACJA I PARTNERSTWO BEZ BARIER”.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie
www.ckp.pl